Ogrodnictwo

 
1. Uprawy przemysłowe w kombinatach ogrodniczych i szklarniach.
Dzięki zastosowaniu Nano wody MNP osiągnąć możemy obfite plony bez chemii. W uprawach warzyw takich jak pomidory zyskuje się na odporności roślin na drobnoustroje i choroby grzybicze. Zastosowanie nano wody do ogranicza ilość pestycydów, antybiotyków i hormonów. Eliminuje się zanieczyszczenia azotowe ze środowiska w zasadniczym stopniu jednocześnie zwiększając wydajność upraw. W uprawach kwiatów i rozsad kwiatowych uzyskuje się wysokojakościowe sadzonki z dobrze wykształconym systemem korzeniowym, który decyduje o wydajności upraw. W przypadku hodowli kwiatów doniczkowych np. ozdobnych takich, jak storczyki uzyskuje się rośliny o obwitych kwiatostanach a w przypadku zielnych o zwartym pokroju liści.

2. Uprawy ogrodnicze i przydomowe ogródki dzięki stosowaniu do podlewania
Nano wody MNP zyskują niealergizujące rośliny, są zdrowsze dla człowieka pracującego w stałym kontakcie z roślinami. Nano wodę MNP poleca się także stosować w ogrodzie sensorycznym, w którym uprawiane są rośliny do zajęć z zakresu hortiterapii lub terapii integracji. W przypadku roślin kwitnących woda z mikro nano pęcherzykami gazu powoduje, że kwiatostany są pełniejsze, a stan kwitnienia trwa dłużej. Rośliny podlewane wodą z mikro nano pęcherzykami gazu są w lepszej kondycji przez cały sezon wegetacji i mają więcej liści.

3. Florystyka i kwiaciarnie: Piękne i trwałe, pachnące naturalnie kwiaty uzyskujemy dzięki Nano wodzie MNP
Nano woda MNP jest idealną wodą do stosowania bezpośrednio w kwiaciarni, ponieważ mikro nano pęcherzyki gazu pozwalają wzmocnić trwałość roślin po cięciu. Rośliny mające pąki lepiej się wybarwiają i w pełni rozkwitają. Nano woda MNP odżywia wszystkie części rośliny, ułatwia pobieranie i przewodzenie wody, zapewnia długie życie liści oraz kwiatów, gdyż bezpośrednio tlen/ azot/ CO2 wnika do wszystkich komórek rośliny ożywiając je. Dodatkowo warto zauważyć, że nowoczesna technologia Nano formuły zapewnia klarowność wody i brak rozwoju mikroorganizmów w wodzie przez ponad 14 dni. Nano woda MNP jest wygodna do stosowania bez rozcieńczania. Można ją także uniwersalnie używać do podlewania roślin w kwiaciarni.

4.Nano woda MNP dla hydroponiki w nowoczesnej i progresywnej metodzie uprawy roślin bez gleby.
Nano Woda MNP zapewnia wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które trafiają do roślin bezpośrednio. Nano woda MNP może zwierać mikro nano pęcherzyki tlenu, azotu lub dwutlenku węgla. Nano woda MNP dzięki działaniu formuły mikro nano cząsteczek może być stosowana wszechstronnie, jest szybko przyswajana przez roślinę, zbilansowana i przygotowana specjalnie dla kultury uprawy w proporcjach do niej niezbędnych.

5. Odkażanie upraw i urządzeń ogrodniczych
Nano Woda MNP polecana jest do odkażania upraw i urządzeń ogrodniczych, gdzie szybkość odkażania za pomocą mikro nano pęcherzyków ozonu jest o 50% wyższa od powszechnie stosowanych związków chloru i daje siedem razy silniejsze działanie na substancje toksyczne. W konsekwencji bardzo wysokiego potencjału utleniającego są rozkładane wszelkie substancje organiczne, niszczone mikroorganizmy, a metale (z wyjątkiem platyny i srebra) są utleniane do najwyższych wartości i usuwane. Zaletą stosowania Nano Wody MNP są niskie koszty, długie działanie i brak wtórnych substancji toksycznych takich jak kancerogenne chlorowcopochodne.